Příčiny nemocí

Naše moderní medicína má snad na každou nemoc lék. Pokud ne hned lék, provádí se různé vyšetření ( např. Kolonoskopie, Rektoskopie, vyšetření žaludku, odběry krve,moči-cévkováním, aby to bylo sterilní, atd.,atd.) a poté se, pokud je to nutné, operuje.
Dříve lidé hledali pomoc v bylinkách a přírodě. Naše zdraví lze chápat jako tok energie mezi tělem, duší a myslí, což si lidé dříve více uvědomovali. Pokud človk onemocní, značí to zablokování některého toku energie.Udržet si harmonii s vlastní duší, udržet si rovnováhu, se nemusí dařit.
Nemoc je způsob, jak duch komunikuje s vlastním tělem, myšlenkama, pocitama , emocema. Každá nemoc je podnětem ktomu, aby se člověk snažil udělat v životě nějakou změnu.
Naslouchejte svému vnitřnímu JÁ, rozvíjejte intuici,vnímejte i své emoce.Pokud je člověk zdravý, nenapadne jej se nad sebou zamyslet.Je spokojený, nechce na sobě nic změnit.Pokud jej něco bolí, nebo se dostane např.do deprese,obrací se na pomoc s léčbou své nemoci.Někdo k lékařům, někdo k přírodní medicíně. Každá neoc má svůj smysl, jen si musíme uvědomit, co nás k nemoci dovedlo. Např.Deprese=nepěkné dětství, strach.
Bolesti v krku=nevyslovené věci vůči jiné osobě
Zácpa=nechceme se zbavit minulosti
atd., atd. Takhle bych mohla pokračovat. Je na Vás, kterou cestou se vydáte. Jen jsem tímto chtěla naznačit, že by člověk mohl do svého života více zapojit přírodu, bylinky, stromy. Vnímat to krásné, co normálně nevidíme, jelikož lítáme z jedné práce do druhé, řešíme jen finance a cpeme se pak lékama, jen abychom mohli zase fungovat dalších 24h. Ono kolikrát pomůže se jít jen projít do lesa, vypnout a hned je člověku i na duši lépe....
GAMIRA